Urzad Miejski Strzelno
Drukuj artykuł
Zamknij okno
Aktualności » Gminne

Burmistrz Strzelna zaprasza wszytskich mieszkańców do korzystania z bezpłatnego, mobilnego systemu ostrzegania i informowania

Zapraszam w wszystkich mieszkańców do korzystania z bezpłatnego, mobilnego systemu ostrzegania i informowania. SISMS to nowoczesny system ostrzegania i powiadamiania o zagrożeniach, niebezpieczeństwach i utrudnieniach w Gminie Strzelno, oraz informowania o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych i innych. Informacje te wysyłane są dwutorowo: za pomocą SMS (na telefony starego typu - z klawiaturą), lub - jeśli posiadasz dedykowaną aplikację - bezpośrednio na ekran Twojego smartfona (telefon dotykowy).
System jest BEZPŁATNY, wymaga jedynie wysłania kodu aktywacyjnego lub pobrania aplikacji na smartfona i zarejestrowania się w systemie. System połączony jest również z Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego, które to poinformuje o zdarzeniach drogowych czy ostrzeżeniach meteorologicznych na terenie województwa. Szczegóły można znaleźć na załączonej ulotce.

Zachęcam do korzystania!!! Ewaryst Matczak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redaktor: Adam Czaplicki Źródło: Adam Czaplicki
Utworzony: 2016-02-11 12:54:48 Ostatnia zmiana: 2016-02-11 13:01:37