Urzad Miejski Strzelno
Drukuj artykuł
Zamknij okno
Aktualności » Gminne

Zakończenie projektu „Geocaching łączy pokolenia"

Zakończenie projektu „Geocaching łączy pokolenia"

 

    W sobotę 29.11.2013 r. w Miradzu odbyło się spotkanie podsumowujące projekt „Geocaching łączy pokolenia". Projekt integrujący grupę mieszkańców Strzelna zaowocował umieszczeniem 10 keszy na terenie gm. Strzelno. Zarówno seniorzy jak i młodzież uczestnicząca przyznali, że dzięki projektowi dowiedzieli się dużo o sobie i swoim mieście.

    Powstałe kesze: stacja kolejowa, Cieślewicz w Strzelnie, Bohaterska śmierć lotnika, Cmentarz Żydowski w Strzelnie, Figurka Matki Boskiej Krasnobrodzkiej, Miejsce zabicia Jana Dałkowskiego, Lasy Miradzkie, Pomnik Powstańców, Powstanie Strzelna oraz Rynek znaczy coś więcej.

Warsztaty odbywały się w Gimnazjum w Strzelnie 11 razy od września do końca listopada. Spotkanie w Miradzu było okazją do podsumowania zdobytej wiedzy w atmosferze zabawy przy ognisku. 
    Dziękujemy w szczególności: Małgorzacie i Edmundowi Rakoniewskim oraz młodzieży:
Aleksandrze Kołackiej, Elizie Skowron, Julii Jabłońskiej, Zuzannie Szczepaniak, Aleksandrowi Waszakowi, Bartłomiejowi Pawłowskiemu, Mikołajowi Rakoniewskiemu, Dominikowi Rakoniewskiemu, Dawidowi Wiśniewskiemu za szczególne zaangażowanie oraz dużą aktywność podczas warsztatów.

 

Projekt „Geocaching łączy pokolenia" współfinansowany ze środków

Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Redaktor: Piotr Łuczak Źródło: Andrzej Wojda
Utworzony: 2013-12-03 08:22:38 Ostatnia zmiana: 2013-12-03 08:50:18