Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6902767
od 02 marca 2005
Urząd Miejski w Strzelnie » Praca


Praca
 drukuj zawartość tabeli
Ogłoszenie Burmistrza Strzelna o naborze na wolne stanowisko urzędnicze referent ds. mieszkaniowych »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Główna Księgowa Zakładu Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu z siedzibą w Przyjezierzu,ul. Świerkowa 13/1 »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - Dyrektor Zakładu Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu z siedzibą w Przyjezierzu ul. Świerkowa 13/1 »

Zarząd Fundacji " Sąsiedzi wokół szlaku Piastowskiego" z siedzibą w Mogilnie ogłasza konkurs na stanowisko pracownika biurowego. »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze pracownika ds. utrzymania czystości i porządku w gminie (3/4 etatu) i bezpieczeństwa i higieny pracy (1/4 etatu) »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko urzędnicze: pracownika ds. utrzymania czystości i porządku w gminie (3/4 etatu) i bezpieczeństwa i higieny pracy (1/4 etatu) »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze pracownika ds. utrzymania czystości i porządku w gminie (3/4 etatu) i bezpieczeństwa i higieny pracy (1/4 etatu) Urzędu Miejskiego w Strzelnie z siedzibą w Strzelnie przy ul. Cieślewicza 2 »

Ogłoszenie uzupełniające do Ogłoszonego w dniu 24 czerwca 2014 r. konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Strzelnie »

Burmistrz Strzelna ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze: pracownika ds. funduszy europejskich i inwestycji Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Burmistrz Strzelna ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Strzelnie »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko urzędnicze: pracownika ds. funduszy europejskich i inwestycji Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko asystenta rodziny: Asystent rodziny Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzelnie »

Burmistrz Strzelna ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie »

Ogłoszenie o naborze na stanowisko asystenta rodziny »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze pracownika ds. funduszy europejskich i inwestycji Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze: pracownik ds, zamówień publicznych i inwestycji »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko urzędnicze: pracownik ds. zamówień publicznych i inwestycji »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze pracownika ds. zamówień publicznych i inwestycji Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze: pracownik ds. zamówień publicznych i inwestycji »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko urzędnicze: pracownika ds. zamówień publicznych i inwestycji »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze: pracownika ds. mienia komunalnego Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko urzędnicze pracownika ds. mienia komunalnego Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze pracownika ds. zamówień publicznych i inwestycji Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko urzędnicze: Pracownik ds. zamówień publicznych i inwestycji »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze pracownika ds. mienia komunalnego Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze pracownika ds. zamówień publicznych i inwestycji Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Informacja o wyniku konkursu na stanowisko Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego z siedzibą w Strzelnie »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko asystenta rodziny: Asystent rodziny »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko : Asystent rodziny »

Burmistrz Strzelna ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Strzelnie »

Ogłoszenie o naborze na stanowisko asystenta rodziny »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze: pracownika ds. utrzymania czystości i porządku w gminie (3/4 etatu) i bezpieczeństwa i higieny pracy (1/4 etatu) »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko urzędnicze: pracownika ds. utrzymania czystości i porządku w gminie (3/4 etatu) i bezpieczeństwa i higieny pracy (1/4 etatu) »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze pracownika ds. utrzymania czystości i porządku w gminie (3/4 etatu) i bezpieczeństwa i higieny pracy (1/4 etatu) »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko: wychowawca Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej dla Dzieci i Młodzieży w Strzelnie »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na stanowisko: wychowawca Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej dla Dzieci i Młodzieży w Strzelnie »

Kierownik Świetlicy Profilkatyczno-Wychowawczej dla Dzieci i Młodzieży w Strzelnie ogłasza nabór na stanowisko wychowawcy Świetlicy Profilkatyczno-Wychowawczej dla Dzieci i Młodzieży w Strzelnie »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko asystenta rodziny: Asystent rodziny Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzelnie »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko : Asystent rodziny »

Informacja o wynikach naboru na stanowisko urzędnicze: Pracownika ds. ochrony środowiska Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko urzędnicze: Pracownik ds. ochrony środowiska »

Ogłoszenie o naborze na stanowisko asystenta rodziny »

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Animatora sportu na obiekcie ,,Moje Boisko Orlik 2012" położonym przy Gimnazjum im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko Animatora sportu na obiekcie ,,Moje Boisko Orlik 2012” położonym przy Gimnazjum im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na stanowisko Animatora sportu na obiekcie ,,Moje Boisko Orlik 2012" położonym przy Gimnazjum im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko pracownika socjalnego: Pracownik socjalny Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzelnie »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko : Pracownik socjalny »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze: Kierownik - wychowawca w Świetlicy Profilaktyczno - Wychowawczej dla Dzieci i Młodzieży w Strzelnie. »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko urządnicze: Kierownik - wychowawca w Świetlicy Profilaktyczno - Wychowawczej dla Dzieci i Młodzieży w Strzelnie »

Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzelnie ogłasza otwarty konkurs na stanowisko Pracownika socjalnego »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze Kierownik - wychowawca Świetlicy Profilaktyczno - Wychowawczej dla Dzieci i Młodzieży w Strzelnie »

Burmistrz Strzelna ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Przedszkola nr 2 w Strzelnie »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze: Pracownik ds. księgowości Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko urzędnicze: Pracownik ds. księgowości »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze pracownika ds. księgowości »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko Strażnika Straży Miejskiej w Strzelnie »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze pracownika ds. zamówień publicznych i inwestycji »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko: Strażnika Straży Miejskiej w Strzelnie »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na stanowisko Strażnika Straży Miejskiej w Strzelnie »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze pracownika ds. ochrony środowiska »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na stanowisko urzędnicze specjalisty ds. budowlano - inwestycyjnych »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze specjalisty ds. budowlano - inwestycyjnych »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na stanowisko pracownika ds. ochrony środowiska Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Kierownik Zakładu Energetyki Cieplnej w Strzelnie przy Os. Piastowskim 4 w Strzelnie ogłasza nabór na stanowisko Specjalista ds. budowlano - inwestycyjnych »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na stanowisko Kierownika Gminnego Ośrodka Szkoleniowo - Rekreacyjnego z siedzibą w Przyjezierzu »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko urzędnicze pracownika ds. zamówień publicznych i inwestycji »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko: Strażnika Straży Miejskiej w Strzelnie »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na wolne stanowisko Strażnika Straży Miejskiej w Strzelnie »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze pracownika ds. zamówień publicznych i inwestycji »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na stanowisko pracownika ds. mieszkaniowych »

Burmistrz Strzelna ogłasza nabór na stanowisko pracownika ds. zagospodarowania przestrzennego Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze Dyrektora Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Strzelnie »

Wyniki naboru na stanowisko urzędnicze Komendanta Straży Miejskiej w Strzelnie »

Nabór na stanowisko Komendanta Straży Miejskiej w Strzelnie »

Nabór na stanowisko Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Strzelnie »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko pracownika ds. inwestycji i funduszy europejskich »

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze pracownika ds. inwestycji i funduszy europejskich »

Informacja o winiku naboru na stanowisko Strażnika Straży Miejskiej w Strzelnie »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko urzędnicze pracownika ds. zamówień publicznych i inwestycji Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko strażnika Straży Miejskiej w Strzelnie »

Konkurs na stanowisko pracownika ds. zmóweń publicznych i inwestycji Urzędu Miejskiego w Strzelnie 14.02.2008r. »

Konkurs na wolne stanowisko Strażnika Straży Miejskiej w Strzelnie »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze Kasjera Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko urzędnicze kasjera Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze Kasjera Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze pracownika ds księgowości »

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze pracownika ds. księgowości »

Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Markowicach »

Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej we Wronowach »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze pracownika ds. kadrowych »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko: Pracownika ds. kadrowych w Urzędzie Miejskiej w Strzelnie »

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze pracownika ds. kadrowych »

Informacja dotycząca konkursu na stanowisko pracownika ds. obsługi sekretariatu Urzędu Miejskiego w Strzelnie ogłoszonego w dniu 12 stycznia 2007r. »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze pracownika ds. obsługi sekretariatu »

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w naborze na wolne stanowisko: pracownika ds. obsługi sekretariatu »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko urzędnicze strażnika Straży Miejskiej w Strzelnie »

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze pracownika ds. obsługi sekretariatu Urzędu Miejskiego w Strzelnie »

Sputnik Software