Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6893478
od 02 marca 2005Aktualności » Kulturalne

Zakończenie Gminnego konkursu recytatorskiego

GMINNE ELIMINACJE

KONKURSÓW RECYTATORSKICH

           Miejska Biblioteka Publiczna w Strzelnie zorganizowała gminne eliminacje konkursów recytatorskich dla gimnazjów i szkół średnich.

            W ramach 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla szkół ponadgimnazjalnych do etapu powiatowego zakwalifikowali się: z klas pierwszych – Paweł Dobry (ZS TE w Strzelnie), z klas drugich – Klaudia Strzelińska (ZS LO w Strzelnie), z klas trzecich – Jagoda Sobyrayska (ZS LO w Strzelnie).

            W zmaganiach gimnazjalistów w Turnieju Recytatorskim „Słowem opowiedziane” do etapu powiatowego przeszli: z klas drugich – Klaudia Lewandowska, z klas trzecich – Julia Krzymińska i Patrycja Borucka ( wszystkie uczennice Gimnazjum Jeziora Wielkie z siedzibą w Strzelnie).

W Turnieju Poezji Śpiewanej „Słowem wyśpiewane” dla gimnazjalistów do etapu powiatowego zakwalifikowali się: z klas pierwszych – Maja Królak (MGOKiR Strzelno) i Maciej Pawlak (MOW Strzelno), z klas drugich – Daniel Paczkowski (MOW Bielice) i Patryk Śmiłowski (MOW Strzelno).

            Komisja konkursowa zakwalifikowała również do etapu powiatowego w ramach Turnieju Ilustratorskiego „Malowane słowami” pracę Weroniki Kobielskiej (Gimnazjum Jeziora Wielkie z siedzibą w Strzelnie).

            Uczestnicy gminnych eliminacji zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami książkowymi ufundowanymi przez Urząd Miejski w Strzelnie. Wszystkim wyróżnionym życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursów.

                                                                                        Wiesław Woźnica

Redaktor:

Adam Czaplicki

Ilość wyświetleń:

1211

Źródło:

Wiesław Woźnica

Ostatnia zmiana:

2017-03-23 08:52:21

Utworzony:

2017-03-23 08:49:06

Historia zmian


Sputnik Software