Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
5673336
od 02 marca 2005



Aktualności » Gminne

Uroczyste wręczenie nagród i stypendiów dla około 50 uczniów wyróżniających się w nauce, sporcie oraz angażujących się w działanie szkoły pod względem artystycznym.

    W dniu 22 lutego 2016 r. w Urzędzie Miejskim gościłem uczniów szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Strzelno. Okazją do spotkania było wręczenie nagród i stypendiów dla około 50 uczniów wyróżniających się w nauce, sporcie oraz angażujących się w działanie szkoły pod względem artystycznym. Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz życzę wszelkiej pomyślności w dalszej przygodzie z edukacją oraz rozwijania swoich pasji! Poniżej lista wyróżnionych uczniów:

                                                                                                                                                                                       

Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy:                                

1.       Bajer Beata.

Szkoła Podstawowa w Stodołach:

1.       Chojnacka Patrycja
2.       Maciejewska Magdalena

Szkoła Podstawowa w Markowicach:

1.       Domański Michał
2.       Płocińska Oliwia
3.       Rosińska Julia

Szkoła Podstawowa w Ciechrzu:

1.       Malinowska Zuzanna
2.       Krawczak Barbara
3.       Michalak Patrycja

Szkoła Podstawowa we Wronowach:

1.       Graniczna Halina
2.       Jakubowska Gabriela
3.       Stranc Mateusz

Zespół Szkolno Przedszkolny w Strzelnie:

1.       Brejecki Julian
2.       Grodzka Marta
3.       Komasińska Klaudia
4.       Królak Maja
5.       Lewandowska Agata
6.       Podolski Maciej
7.       Szarzyński Adam
8.       Szpulecki Jarosław
9.       Szyfer Mateusz
10.   Zawada Michał
11.   Wawer Sandra
12.   Kozłowska Sabina
13.   Kozłowski Jakub
14.   Basińska Nina
15.   Budkiewicz Oktawian

 

    Komisja Stypendialna przy Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie przydzieliła w dniu 16.02.2016 roku następujące stypendia dla uczniów za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2014/2015:

1.Czubachowska Martyna

2. Wójcik Natalia

3.Lewandowska Matryna

4.Espartos Kubacz Oliwia

5.Kępińska Izabela

6.Brejecki Kamil

7.Drzewiecka Elżbieta

8.Chojnacka Martyna

9.Kołacka Aleksandra

10.Matuszak Oliwia

11.Kasprzyk Paulina

12.Szczepaniak Zuzanna

13.Budkiewicz Klaudiusz

14.Wrzesiński Filip

15.Graniczna Anna

16.Drzewiecka Katarzyna

17.Szałkowski Krzysztof

18.Wikaryczak Jan

19.Popiołkiewicz Mateusz

20.Mroziński Piotr

21.Błochowicz Dawid

22.Zowczak Szymon

23.Szpulecki Stanisław

24.Pawliński Mikołaj

25.Kamiński Jakub

26.Iwiński Marcin

27.Sagan Weronika

28.Kaszyńska Julia

29.Kutnik Aleksandra

30.Ratajczak Michalina

31.Jabłońska Julia

32.Stachewicz Jagoda

33.Pruczkowska Weronika

34.Krzewina Zuzanna

35.Zbytniewska Aleksandra

36.Jackowska Julia

37.Jackowska Jagna

38. Skowron Eliza

 

 

                                                                                                                                          Ewaryst Matczak

 

 

 

 

 

 

 

 

Redaktor:

Adam Czaplicki

Ilość wyświetleń:

1314

Źródło:

Adam Czaplicki

Ostatnia zmiana:

2016-02-24 10:19:09

Utworzony:

2016-02-24 10:03:08

Historia zmian


Sputnik Software