Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6815371
od 02 marca 2005Aktualności » Gminne

Komunikat US w Mogilnie

K O M U N I K A T

    Ministerstwo Finansów uruchomiło specjalną stronę internetową www.szybkipit.pl, która pomaga w rozliczeniu podatku dochodowego od osób fizycznych.
Każdy, kto wypełniając PIT ma problemy i wątpliwości, może je rozwiać z pomocą informacji zawartych na stronie. Ma ona do zaoferowania kalkulatory, wszystkie potrzebne formularze i broszury. Za jej pośrednictwem można też wysłać do swojego urzędu skarbowego roczne zeznania podatkowe przez aplikację e-Deklaracje Desktop. A co najważniejsze pozwala ona na kontakt z ekspertami podatkowymi z naszego resortu, którym można zadać bezpośrednio pytanie

przez aplikację pytaniową.

Każdy internauta może też swobodnie przeglądać wszystkie zadane pytania poprzez aplikację,np. po kategoriach tematycznych, za pomocą tagów lub najciekawszych czy najczęściej zadawanych pytań. Zadanie pytania przez użytkownika wymaga jedynie podania jego adresu e-mail, na który otrzyma on ID pytania, powalające je później odnaleźć w aplikacji.
Strona www.szybkipit.pljest jednym z wielu elementów ogólnopolskiej akcji informacyjnej „Szybki PIT" przygotowanej przez Ministerstwo Finansów, izby i urzędy skarbowe.  Oprócz strony rusza również fanpage Szybki PITna portalu społecznościowym Facebook oraz akcja banerowa na stronach innych instytucji państwowych.  Kampania już po raz piąty wspiera podatników w tym obowiązku.
Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.szybkipit.pl

Redaktor:

Piotr Łuczak

Ilość wyświetleń:

1588

Źródło:

Małgorzata Pawlaczyk Urząd Skarbowy w Mogilnie

Ostatnia zmiana:

2014-02-12 16:50:05

Utworzony:

2014-02-12 16:14:52

Historia zmian


Sputnik Software