Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6432745
od 02 marca 2005Aktualności » Gminne

Marszałkowski Bal Dobroczynny 2014
Marszałkowski Bal Dobroczynny  2014

 

    Podopieczni Domu Pomocy Społecznej dla Dorosłych w Izbicy Kujawskiej i Specjalnego Ośrodka Wychowawczego we Włocławku będą beneficjentami wpływów z Marszałkowskiego Balu Dobroczynnego 2014. To najbardziej prestiżowe w naszym regionie wydarzenie tegorocznego karnawału odbędzie się 18 stycznia w reprezentacyjnych salach toruńskiego Dworu Artusa.

    Do zabawy i zaangażowania w szczytnym społecznie celu zapraszają już po raz piąty marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki i małżonka gospodarza regionu Dagna Całbecka. Zaproszenia tradycyjnie rozprowadza honorowy komitet organizacyjny, w którym zasiadają działające publicznie panie oraz małżonki polityków i biznesmenów.

Udział w balu oznacza wpłatę w wysokości 700 złotych od pary na konto zbiórki publicznej na rzecz wskazanych placówek. Przewidziano też aukcję wartościowych przedmiotów, przekazanych przez znane osobistości. W tym roku bal odbędzie się w nowej formule. 
    Współpracującemu z nami przy organizacji poprzednich Stowarzyszeniu Akademickiemu Ad Astra serdecznie dziękujemy, podobnie jak wszystkim którzy wcześniej wspólnie
z nami wsparli związane z balem zbiórki pieniędzy - podkreśla marszałek Całbecki.

    Pieniądze zebrane podczas czterech poprzednich edycji imprezy trafiły do Hospicjum dla Dzieci Nadzieja w Toruniu, Hospicjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy, Domu Pomocy Społecznej w Chełmnie oraz Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim w powiecie sępoleńskim. Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych im. Księdza Karola Sterpi w Izbicy Kujawskiej i Specjalny Ośrodek Wychowawczy pod wezwaniem świętej Teresy od Dzieciątka Jezus we Włocławku są prowadzone przez polskie prowincje katolickich zgromadzeń księży orionistów i sióstr orionistek (Zgromadzenie Zakonne Małe Dzieło Boskiej Opatrzności i Zgromadzenie Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia).

    Marszałkowski Bal Dobroczynny 2014 poprowadzą Maciej Orłoś i Jacek Beszczyński, do tańca zagra toruński Midnight Band. Obowiązują stroje wieczorowe.

 

  Strona balu: http://balmarszalka.kujawsko-pomorskie.pl [1]

Redaktor:

Piotr Łuczak

Ilość wyświetleń:

1254

Źródło:

Beata Krzemińska - Urząd Marszałkowski w Toruniu

Ostatnia zmiana:

2014-01-07 20:01:57

Utworzony:

2014-01-07 19:56:36

Historia zmian


Sputnik Software