Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6902405
od 02 marca 2005Aktualności » Kulturalne

Sukcesy strzelnianek na Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Mogilnie

Sukcesy strzelnianek na Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Mogilnie

    31 maja odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w amfiteatrze letnim w Mogilnie. Do konkursu zgłosiło się 75 wykonawców, podzielonych na kategorie wiekowe oraz zespoły i solistów. Patronat honorowy nad imprezą objął Poseł na Sejm RP Krzysztof Brejza oraz Burmistrz Mogilna Leszek Duszyński. W jury zasiedli: Elżbieta Sarnowska, Michał Stochliński, Marek Staszewski i Marek Banasiak. 
    W kategorii przedszkola – soliści I miejsce zajęła strzelnianka Sandra Wawer, która zaśpiewała ,,Najpiękniejsze święto”. W kategorii soliści kl. I-III  I miejsce przyznano Klaudii Komasińskiej ze Strzelna za piosenkę ,,Z liściem na trzy czwarte”, II miejsce w tej kategorii powędrowało do Darii Kurczyńskiej również ze Strzelna za piosenkę ,,Uśmiechnięta wiosna”. W Kategorii zespoły kl. I-III I miejsce zajął zespół ,,Gaja” także ze Strzelna za piosenkę ,,Śrubki pana Michała”. Wokalistki te, swoje głosy kształcą w MGOKiR w Strzelnie pod kierunkiem Grażyny Adamskiej.
    Organizatorem imprezy był Urząd Miejski w Mogilnie, Mogileński Dom Kultury oraz Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 1 i 2 w Mogilnie.Redaktor:

Piotr Łuczak

Ilość wyświetleń:

2555

Źródło:

Grażyna Adamska

Ostatnia zmiana:

2013-06-04 08:36:21

Utworzony:

2013-06-04 08:27:17

Historia zmian


Sputnik Software