Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6816274
od 02 marca 2005Aktualności » Gminne

Spotkanie z wicemarszałkiem


Spotkanie z wicemarszałkiem 
    W dniu 8 sierpnia 2012 r. w Urzędzie Miejskim w Strzelnie odbyło się spotkanie z wicemarszałkiem województwa Kujawsko - Pomorskiego Dariuszem Kurzawą. W spotkaniu uczestniczyli również: Burmistrz Strzelna Ewaryst Matczak, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Mogileńskiego Krzysztof Szarzyński oraz radna Rady Miejskiej w Strzelnie Irena Pułkownik. Na spotkaniu omawiane były najistotniejsze dla Gminy Strzelno inwestycje tj. Stacja Uzdatniania Wody dla Miasta Strzelna, Obwodnica Miasta Strzelna oraz Rewitalizacja Miasta Strzelna. 
    Pan Marszałek podtrzymał swoje słowa, wypowiedziane na Sesji Rady Miejskiej w Strzelnie, że Zarząd Województwa Kujawsko – Pomorskiego postara się by budowa Stacji Uzdatniania Wody mogłaby być współfinansowana ze środków Unii Europejskiej.
Podczas omawiania sprawy budowy obwodnicy dla Miasta Strzelna Marszałek zadeklarował pomoc w zoorganizowaniu spotkania z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad, choć jak sam zauważył rozmowy z GDDiK są bardzo trudne.
Podczas omawiania sprawy rewitalizacji Pan Marszałek został poinformowany o tym, że  w miesiącu wrześniu zostanie ogłoszony przetarg, który ma wyłonić wykonawcę prac związanych z rewitalizacją byłego Kina Kujawianka.
    Na zakończenie spotkania omówione zostały sprawy związane z problemami mieszkańców Osiedla Piastowskiego i ich członkowstwem w Spółdzielni Mieszkaniowej w Mogilnie.

Redaktor:

Piotr Łuczak

Ilość wyświetleń:

1962

Źródło:

Jarosław Marek

Ostatnia zmiana:

2012-08-10 18:50:32

Utworzony:

2012-08-10 18:45:21

Historia zmian


Sputnik Software