Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6905183
od 02 marca 2005Aktualności » Kulturalne

,,Architektura i przyroda Powiatu Mogileńskiego"


,,Architektura i przyroda Powiatu Mogileńskiego"
    Parafia Św. Trójcy w Strzelnie oraz Romański Ośrodek Kultury Ottona i Bolesława ogłaszają na okres letnich wakacji szkolnych konkurs fotograficzny ,,Architektura i przyroda Powiatu Mogileńskiego". Konkurs adresowany jest przede wszystkim do początkujących fotoamatorów, zarówno młodzieży jak i dorosłych mieszkających w powiecie mogileńskim, ale mogą w nim brać udział osoby zamieszkałe poza w/w powiatem (nie mogą brać udziału osoby zajmujące się fotografią zawodowo). 
    Każdy uczestnik konkursu może  dostarczyć od 1 do 4 zdjęć w możliwie najlepszej jakości w wersji cyfrowej (w formacie JPG lub TIFF pozwalający na wydruk A3 lub A4): na płycie CD na adres Muzeum (Muzeum - Romański Ośrodek Kultury Ottona i Bolesława, Plac Św. Wojciecha 1/1, 88-320 Strzelno) lub elektronicznie na adres email: damianrstrzelno@wp.pl lub muzeumstrzelno@wp.pl : z dopiskiem "Konkurs fotograficzny - Architektura i przyroda Powiatu Mogileńskiego". Fotografia konkursowa powinna przedstawiać architekturę lub przyrodę znajdującą się wyłącznie na terenie powiatu mogileńskiego.
Zdjęcia z formularzem zgłoszeniowym należy dostarczać od 1 lipca do 6 września 2012 r. Spośród dostarczonych zdjęć organizator wybierze ok. 70 najlepszych, które zostaną wywołane na wystawę, która potrwa do końca października. Dla 10 osób, których prace wybierze komisja/jury przewidziane będą nagrody: za 1, 2 i 3 miejsce, a także za 7 wyróżnień. Pozostali uczestnicy, których prace zostaną wybrane na wystawę otrzymają pamiątkowe dyplomy. Regulamin konkursu zawarty jest w załączniku oraz jest umieszczony w Internecie na stronie parafialnej. 
    Bliższych informacji można uzyskać u pana Damiana Rybaka w muzeum. Zainteresowanym osobom możemy również regulamin i formularz wysłać na emaila. Konkurs jest dofinansowany przez Starostwo Powiatowe w Mogilnie.
    Partnerzy w realizacji zadania: Dom Pomocy Społecznej w Siemionkach, MGOKiR w Strzelnie, Towarzystwo Miłośników Miasta Strzelna, PTTK im. A. Słowińskiego w Strzelnie, Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Osób z Zaburzeniami Psychicznymi "Szansa".Lista załączonych plików      
Regulamin konkursu (210.5kB) pobierz pokaż
Formularz zgłoszeniowy (215.5kB) pobierz pokaż

Redaktor:

Piotr Łuczak

Ilość wyświetleń:

2779

Źródło:

Damian Rybak

Ostatnia zmiana:

2012-06-29 15:20:03

Utworzony:

2012-06-26 16:57:42

Historia zmian


Sputnik Software