Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6901102
od 02 marca 2005Aktualności » Oświatowe

Przedszkolacy w gospodarstwie agroturystycznym

Przedszkolacy w gospodarstwie agroturystycznym i w kinie

    1 czerwca br. dzieci z Przedszkola nr 1 w Strzelnie pojechały z gronem pedagogicznym do gospodarstwa agroturystycznego ,,Kołodziej” w Kołodziejewie. Tam na nich czekało wiele atrakcji, które zapewnili gospodarze, państwo Grzegorczykowie. Były gry i zabawy na świeżym powietrzu. Główną atrakcją była przejażdżka bryczką. Dzieci miały okazję zobaczyć zwierzęta domowe – konie, kozy, koty i psy. Był spacer do pobliskiego lasu, tam dzieci zobaczyły nory lisa i kopce mrówek. Najmłodsi  obserwowali pracę i zachowanie mrówek. 
    W drodze powrotnej z lasu dzieci nazrywały kwiatów polnych – chabrów i czerwonych maków. Z nich zrobiły piękne bukiety dla swoich bliskich. Na pikniku nie zabrakło kiełbasek z grilla i drożdżowego placka z owocami. Dzieci pełne wrażeń, najedzone, zmęczone, ale zadowolone wróciły do swych domów. 
    Tego samego dnia Przedszkole zorganizowało  dla dzieci starszych wyjazd do kina w Inowrocławiu. Grupa ta obejrzała animowany film w wymiarze 3D- Kung Fu Panda 2.
    Na zakończenie wszyscy dostali słodycze i pełni wrażeń wrócili do Przedszkola, skąd rodzice odebrali swoje pociechy.Redaktor:

Piotr Łuczak

Ilość wyświetleń:

2240

Źródło:

Grażyna Adamska

Ostatnia zmiana:

2011-06-13 15:07:16

Utworzony:

2011-06-13 14:56:57

Historia zmian


Sputnik Software