Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6902436
od 02 marca 2005Aktualności » Oświatowe

Wojewódzki Konkurs Plastyczny Uzależnieniom mówię - NIE!
 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

Uzależnieniom mówię – NIE! Jestem wolnym i zdrowym człowiekiem

 

23 marca 2011 r. w miejscowości Kurzebiela (gmina Strzelno), odbędzie się siódma edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego z zakresu profilaktyki uzależnień Uzależnieniom mówię – NIE! Jestem wolnym i zdrowym człowiekiem. Gospodarzem imprezy jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. dra Jakuba Cieślewicza w Strzelnie.

Konkurs, skierowany do dzieci i młodzieży szkolnictwa specjalnego z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, ma na celu: promowanie zdrowego stylu życia, kształtowanie postaw prospołecznych i prozdrowotnych, umożliwienie uczestnikom zaprezentowania swoich zdolności artystycznych, zwiększenie u dzieci i młodzieży poczucia własnej wartości i samooceny, a także integrację dzieci i młodzieży z różnych placówek woj. kujawsko-pomorskiego.

Zadaniem dwuosobowych drużyn będzie wykonanie tematycznego plakatu. Jury, w skład którego wejdą zaproszeni gości, opiekunowie drużyn oraz dyrekcja SOSW, będzie oceniać nie tylko estetykę  wykonania, ale także przesłanie płynące z wykonanej pracy.

W poprzednich edycjach imprezy brali udział przedstawiciele placówek szkolno-wychowawczych m.in. Bydgoszczy, Włocławka, Nakła, Inowrocławia, Kruszwicy i Torunia.

Patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Redaktor:

Piotr Łuczak

Ilość wyświetleń:

2388

Źródło:

Rafał Budny

Ostatnia zmiana:

2011-03-21 13:27:13

Utworzony:

2011-03-21 08:51:12

Historia zmian


Sputnik Software