Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6907272
od 02 marca 2005Aktualności » Gminne

Dzień Kobiet w MGOKiR w Strzelnie

Dzień Kobiet w MGOKiR w Strzelnie

    4 marca br. w sali Ośrodka Kultury w Strzelnie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Niespodziankę tę zorganizował MGOKiR oraz Komitety osiedlowe na czele z przewodniczącymi: Stanisława Kacprzak, Piotrem Dubickim, Krzysztofem Koteckim i Andrzejem Pruczkowskim. Przy wejściu czekali panowie z życzeniami i tradycyjnym tulipanem. Ma panie czekały pięknie przystrojone stoły ze słodkimi wypiekami, kawa i lampka szampana. 
    Wszystkie zgromadzone panie powitał dyrektor Andrzej Beliński, który złożył życzenia i zaprosił do wysłuchania koncertu orkiestry dętej oraz wokalistek: Agnieszki Twardowskiej i Marceliny Koniecznej, które tym razem zaśpiewały przy akompaniamencie orkiestry pod batutą Piotra Barczaka. Odśpiewano wspólnie Sto lat i wzniesiono toast lampką szampana.
    Po wspaniałym koncercie orkiestry na scenie pojawili się aktorzy kabaretu ,,Trójka” z Bydgoszczy, który rozbawił publiczność do łez. Przeszło dwugodzinne spotkanie zakończyło się wspólnym zaśpiewaniem, starej wszystkim znanej piosenki ,,W zielonym gaju”. 
    Na zakończenie burmistrz Ewaryst Matczak złożył wszystkim paniom serdeczne życzenia, podkreślając jak ważna jest rola kobiety w życiu codziennym.
O sprawy techniczne zadbali instruktorzy MGOKiR  Wojciech Przybylski i Piotr Lewandowski. Natomiast dyrektor Andrzej Beliński żegnając panie podziękował za liczne przybycie i zaprosił na następne imprezy organizowane w strzeleńskim Ośrodku Kultury.

Redaktor:

Piotr Łuczak

Ilość wyświetleń:

2557

Źródło:

Grażyna Adamska

Ostatnia zmiana:

2011-03-08 12:38:41

Utworzony:

2011-03-08 10:16:54

Historia zmian


Sputnik Software