Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6829831
od 02 marca 2005Aktualności » Kulturalne

Agnieszka i Marcelina promują Strzelno

Agnieszka i Marcelina promują Strzelno

 

    W dniach od 8 do 16 stycznia br. odbywały się castingi do nowego programu TVN ,,The X-FAKTOR”. Jest to program muzyczny dla wokalistów, który zastąpi ,,Mam talent”. Eliminacje odbywały się w czterech miastach naszego kraju: Zabrzu,Wrocławiu, Gdański u Warszawie. Strzelnianki udały się do Wrocławia, tam zarejestrowały się pod numerem 2752. Po długich oczekiwaniach dotarły przed komisję. Tam zaśpiewały w duecie a cappella fragmenty dwóch piosenek.

    17 stycznia telefon od producenta programu wprowadził Agnieszkę Twardowską i Marcelinę Konieczną w  wielką radość. Zostały zauważone spośród 4 tys. uczestników i przeszły do następnego etapu, który odbędzie się w lutym  przed kamerami, publicznością, no i oczywiście przed jurorami. W nowym show TVN-u zdolności wokalne uczestników oceniać będą: Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil i Maja Sablewska. Muzyczne show poprowadzi Jarosław Kuźniar.

    Nagrodą główną  programu jest kontrakt płytowy z wytwórnią Sony BMG oraz 100 tys. zł jest więc o co walczyć. Dziewczęta wraz z opiekunem dziękują panu burmistrzowi, Ewarystowi Matczakowi za pomoc w zrealizowaniu wyjazdu.Redaktor:

Piotr Łuczak

Ilość wyświetleń:

3231

Źródło:

Grażyna Adamska

Ostatnia zmiana:

2011-01-24 14:11:01

Utworzony:

2011-01-24 13:16:08

Historia zmian


Sputnik Software