Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6905125
od 02 marca 2005Aktualności » Kulturalne

Najmłodsze talenty recytatorskie

Najmłodsze talenty recytatorskie

    14 maja 2010 r. w Przedszkolu nr 1 w Strzelnie odbył się VI Konkurs Recytatorski ,,Wierszolada 2010”. Do zmagań recytatorskich przystąpiło 31 wykonawców. W komisji konkursowej zasiedli: Zofia Nowak-Paczkowska, Barbara Kasprzyk, Aneta Oliwkowska, Bogusława Sobiesierska i Krzysztof Kotecki. W tym roku, tak jak w roku ubiegłym, prezentowano utwory dowolnie wybranego autora.
    W kategorii młodszych dzieci przedszkolnych I miejsce zajął Cezary Łukowski z oddziału przedszkolnego w Markowicach, II miejsce przypadło Oliwi Biskupskiej z Przedszkola nr 1 w Strzelnie, a III nagroda powędrowała do Huberta Kapicy z oddziału przedszkolnego w Rzadkwinie.
W tej kategorii przyznano również wyróżnienia, a otrzymali je: Artur Janeczko i Roksana Malinowska z oddziału przedszkolnego w Rzadkwinie oraz Iga Woźniak z oddziału przedszkolnego w Jeziorach Wielkich, a także Nina Basińska z Przedszkola nr 1 w Strzelnie. 
    W kategorii dzieci starszych I miejsce zajął Bartłomiej Bąk z Przedszkola nr 1 w Strzelnie, II miejsce przyznano Kacprowi Klimka z oddziału przedszkolnego we Wronowych, a III miejsce otrzymał Szymon Siwiński z oddziału przedszkolnego we Wójcinie.
W tej kategorii również przyznano  wyróżnienia ,a otrzymali je : Kamil Jarzyński z oddziału przedszkolnego w Markowicach, Zuzanna Kluczyńska z oddziału przedszkolnego w  Wójcinie oraz Maciej Podolski ze Szkoły Podstawowej w Strzelnie.
    Organizatorem konkursu było Przedszkole nr1 w Strzelnie. Całą imprezę przygotowały i poprowadziły Urszula Świtek i Katarzyna Lewandowska. 
    Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody, a pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.Dzięki takim konkursom dzieci uczą się wiary we własne możliwości i nabierają ochoty, by rozwijać swoje talenty.Redaktor:

Piotr Łuczak

Ilość wyświetleń:

3081

Źródło:

Grażyna Adamska

Ostatnia zmiana:

2010-05-18 16:21:31

Utworzony:

2010-05-18 16:10:11

Historia zmian


Sputnik Software