Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6245925
od 02 marca 2005



Aktualności » Gminne

XI Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego w biegach przełajowych Szkół Specjalnych pn. ,,Sprawni - Razem" Strzelno 2010

XI Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w biegach przełajowych Szkół Specjalnych pn. ,,Sprawni – Razem” Strzelno 2010

    20 kwietnia 2010 r. na Strzelnicy Koła Łowieckiego Kurzebiela odbyły się XI Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w biegach przełajowych Szkół Specjalnych ,,Sprawni – Razem” Strzelno 2010. 
    Głównym celem XI Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w biegach przełajowych było upowszechnienie sportu wśród dzieci i młodzieży szkół specjalnych, stwarzanie okazji do aktywnej rywalizacji między sobą oraz promowanie zdrowego trybu życia.
    Zwycięzcami XI Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w biegach przełajowych Szkół Specjalnych ,,Sprawni – Razem” Strzelno 2010 zostali:

Pluszowy Miś – 1000 m starsi
I miejsce - Jan Witkowski (Zespół Szkół nr 2 we Włocławku)
II miejsce – Łukasz Regina (Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Radziejowie)
III miejsce – Damian Kosiński Zespół Szkół im. M. Kotańskiego – Inowrocław

Pluszowy Miś – 700 m młodsi
I miejsce – Jakub Pietrzak (Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Strzelnie)
II miejsce - Joanna Błaszczak (Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Strzelnie)
III miejsce – Monika Bandoch (Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Strzelnie)

3000 m chłopcy (starsi)
I miejsce – Artur Piwoński (Zespół Szkół nr 2 we Włocławku)
II miejsce – Maciej Dase (Zespół Szkół nr 2 we Włocławku)
III miejsce – Łukasz Stachowiak (Zespół Szkół w Żninie)

2000 m chłopcy (młodsi)
I miejsce – Sebastian Ciaciuch (Zespół Szkół w Żninie)
II miejsce – Krystian Racinowski (Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Radziejowie)
III miejsce – Mateusz Barylski (Zespół Szkół im. M. Kotańskiego – Inowrocław)

1500 m dziewczęta (starsi)
I miejsce – Katarzyna Kuraczyk (Zespół Szkół we Włocławku)
II miejsce – Karolina Bogdańska (Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Radziejowie)
III miejsce – Anna Mazurkiewicz (Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Grudziądzu)

1200 m dziewczęta (młodsi)
I miejsce – Paulina Radzimska (Zespół Szkół we Włocławku)
II miejsce – Magdalena Kucharczyk (Zespół Szkół Secjalnych w Chełmży)
III miejsce – Paulina Dankwart (Zespół Szkół Secjalnych w Chełmży)

    Najwięcej punktów zdobyli uczniowie Zespołu Szkół nr 2 we Włocławku (24 pkt.), Zespołu Szkół w Żninie (15 pkt.) i Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Radziejowie (11 pkt.). 
    Organizatorami biegów przełajowych był Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Strzelnie oraz Uczniowski Klub Sportowy ,,Piast” przy Gimnazjum SOSW w Strzelnie.



















Redaktor:

Piotr Łuczak

Ilość wyświetleń:

2701

Źródło:

Piotr Łuczak

Ostatnia zmiana:

2010-04-27 09:12:16

Utworzony:

2010-04-27 08:54:05

Historia zmian


Sputnik Software