Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6896790
od 02 marca 2005Aktualności » Gminne

Warsztaty fotograficzne „Kujawy w lustrzano-cyfrowym obiektywie”
Warsztaty fotograficzne „Kujawy w lustrzano-cyfrowym obiektywie”

    Warsztaty te adresowane są przede wszystkim do początkujących fotoamatorów, zarówno młodzieży jak i dorosłych. Za każdym razem w zajęciach (wykładach) może brać udział duża liczba uczestników (max. 50 osób). Wykłady będą się odbywały 1 lub 2 razy w miesiącu, a następnie sami uczestnicy będą to sprawdzali w praktyce. Zajęcia poprowadzą ludzie, którzy zajmują się fotografią zawodowo – Pan Remigiusz i Karol Koprowski. Uczestnicy wspólnie będą odkrywać, czym jest fotografowanie pod względem warsztatowym i artystycznym. 
    Na wykładach będzie można dowiedzieć się informacji na następujące tematy: Tajniki sprzętu fotograficznego; Podstawowe i zaawansowane funkcje aparatów fotograficznych cyfrowych i tradycyjnych dla początkujących i zaawansowanych; Obiektywy, cechy, możliwości i zastosowanie; Filtry w fotografii cz-b. i barwnej w fotografii tradycyjnej i cyfrowej; Statywy, głowice i dodatkowe oprzyrządowanie; Makrofotografia; Odmienne użycie oświetlenia w fotografii; Związki fotografii ze sztuką itp. Warsztaty kończą się wystawą we wrześniu – wybór ok. 100 najciekawszych zdjęć.
    Warsztaty Fotograficzne „Kujawy w lustrzano-cyfrowym obiektywie” w parafii w Strzelnie dadzą Wam więcej niż niejeden roczny kurs fotografowania. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z Wami sprawia nam przyjemność i dlatego nasze warsztaty nie mają charakteru „masówki”. Kameralna atmosfera zajęć buduje niepowtarzalny nastrój, który na długo pozostaje w pamięci uczestników i jest impulsem do pracy twórczej. My zbieramy siły by za rok znów spotkać się z wybrańcami losu i przeżyć wspaniałą przygodę z fotografią.


Lista załączonych plików      
Ankieta osobowa (289kB) pobierz pokaż

Redaktor:

Piotr Łuczak

Ilość wyświetleń:

2213

Źródło:

Damian Rybak

Ostatnia zmiana:

2010-04-22 09:09:22

Utworzony:

2010-04-22 08:29:31

Historia zmian


Sputnik Software