Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6827041
od 02 marca 2005Aktualności » Gminne

,,Młodzież zapobiega pożarom”
,,Młodzież zapobiega pożarom”

    15 marca 2010 r. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Strzelnie odbyły się Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. ,,Młodzież zapobiega pożarom”.
W eliminacjach wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Strzelnie i Szkoły Podstawowej we Wronowach oraz z Gimnazjum w Strzelnie.
    Wypełnione testy sprawdzała komisja w składzie: mł. kpt. Patryk Kaczmarek, asp. sztab. Grzegorz Kwaśniewski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie, dh Jan Lewandowski i dh Włodzimierz Jopek z Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzelnie oraz główny specjalista ds. wojskowych, bhp i p-poż. Urzędu Miejskiego w Strzelnie Stanisław Gładyszewski.
    W kategorii szkół podstawowych pierwsze pięć miejsc w Gminnych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. ,,Młodzież zapobiega pożarom” zajęli:
I miejsce – Wojciech Graniczny (SP Wronowy)
II miejsce – Kamil Brejecki (SP Strzelno)
III miejsce – Paulina Pruss (SP Wronowy)
IV miejsce – Agata Bachan (SP Strzelno)
V miejsce – Hubert Nowiński (SP Wronowy) i Dawid Kociołł (SP Strzelno)
W kategorii gimnazjum pięć miejsc w eliminacjach zajęli:
I miejsce – Dawid Brejecki
II miejsce – Marcelina Ruszkiewicz
III miejsce – Grzegorz Świtek
IV miejsce – Adam Rogala
V miejsce – Aleksander Panert
    W eliminacjach wzięli udział również: Jagoda Nowicka (SP Strzelno), Weronika Janowska (SP Strzelno), Mirela Borzymowska (SP Strzelno), Justyna Sielecka (SP Strzelno), Krystian Janowski (Gimnazjum w Strzelnie), Filip Grobelny (Gimnazjum w Strzelnie), Bogdan Brzeziński (Gimnazjum w Strzelnie).
    Wszyscy uczestnicy Gminnych Eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. ,,Młodzież zapobiega pożarom” odebrali z rąk Sekretarza Gminy Strzelno Andrzeja Konieczki i komisji konkursowej dyplomy i nagrody książkowe.Redaktor:

Piotr Łuczak

Ilość wyświetleń:

2845

Źródło:

Piotr Łuczak, Magda Lachowicz

Ostatnia zmiana:

2010-02-28 16:09:39

Utworzony:

2010-02-28 15:58:09

Historia zmian


Sputnik Software