Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6907328
od 02 marca 2005Aktualności » Gminne

Burmistrz podziękował za promocję
Burmistrz podziękował za promocję

    5 lutego br. w Urzędzie Miejskim w Strzelnie odbyło się spotkanie Burmistrza Strzelna Ewarysta Matczaka i Przewodniczącej Rady Miejskiej w Strzelnie Doroty Repulak z zespołami GAJA, GAJA II i AGARD działającymi przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Strzelnie.
Podczas spotkania Burmistrz Strzelna podziękował zespołom za promocję Gminy Strzelno poprzez udział w turniejach i konkursach organizowanych na terenie Gminy Strzelno, Polski i za granicą. 
    Należy podkreślić, że zespół Gaja zajął I miejsce na XII Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w Kowalewie Pomorskim, który odbył 30 stycznia 2010 r., a Marcelina Konieczna wygrała 18 stycznia br. Grand Prix na ,,Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Toruniu 
    Podziękowania i nagrody z rąk Burmistrza Strzelna i Przewodniczącej Rady otrzymali: Milena Sylwestrzak, Agnieszka Twardowska, Marcelina Konieczna, Karolina Nowak (GAJA), Katarzyna Świtek, Anna Wojtarska, Justyna Maliszewska, Klaudia Gwiazda (GAJA 2), Natalia Sylwestrzak, Daria Królaknieczka, Aleksandra Kowalska (AGARD), Grażyna Adamska (opiekun zespołu).

Redaktor:

Piotr Łuczak

Ilość wyświetleń:

3352

Źródło:

Piotr Łuczak, Rafał Budny

Ostatnia zmiana:

2010-01-19 07:53:39

Utworzony:

2010-01-19 07:43:40

Historia zmian


Sputnik Software