Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6905118
od 02 marca 2005Aktualności » Gminne

Burmistrz podziękował Fenixowi
Burmistrz podziękował Fenixowi

    W dniu 3 lutego 2010 r. w Urzędzie Miejskim w Strzelnie odbyło się spotkanie Burmistrza Strzelna Ewarysta Matczaka i Przewodniczącej Rady Miejskiej w Strzelnie Doroty Repulak z Zespołem Fenix. 
    Podczas spotkania Burmistrz Strzelna podziękował zespołowi za promocje Gminy Strzelno poprzez udział w turniejach i konkursach tanecznych oraz uświetnianie imprez odbywających się na terenie Gminy Strzelno i Polski. Zespół Fenix w czasie swoich występów prezentuje głównie taniec irlandzki.
    Podziękowania i nagrody z rąk Burmistrza Strzelna i Przewodniczącej Rady otrzymali: Agata Boruch, Dominika Kwiecińska, Dorota Boruch, Marta Wiśniewska, Aleksandra Kołacka, Natalia Rozesłaniec, Wiktoria Kujawińska, Julia Śmigielska, Fabian Jaśkowiak, Patryk Nowacki, Aleksandra Piechocka, Aleksandra Bociańska, Aleksandra Matczak, Katarzyna Michalska, Małgorzata Kapsa, Karolina Więzowska oraz Ewa Mohylowska (opiekun zespołu).
    Z zespołem Fenix spotkał się również Poseł na Sejm RP Eugeniusz Kłopotek, który przebywał w tym dniu z wizytą w Strzelnie.

Redaktor:

Piotr Łuczak

Ilość wyświetleń:

3119

Źródło:

Piotr Łuczak

Ostatnia zmiana:

2010-01-14 08:49:11

Utworzony:

2010-01-14 07:54:34

Historia zmian


Sputnik Software