Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6902417
od 02 marca 2005Aktualności » Kulturalne

Nowe książki w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Strzelnie
Nowe książki w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Strzelnie 

    W mijającym roku biblioteka w Strzelnie wzbogaciła swój księgozbiór o ponad 400 nowych książek. Ze środków Urzędu Miejskiego (5.000 zł) zakupiono 163 woluminy, taką samą ilość woluminów mogliśmy zakupić dzięki dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego ( 3.853 zł). Niestety, dotacja ta była dużo niższa, niż w latach poprzednich. Cóż, kryzys...
    Znacznie wzbogacony został księgozbiór w zakresie pedagogiki, psychologii, nauk społecznych oraz prawa, co zawdzięczamy środkom z funduszu Gminnego Programu Przeciwdziałania Uzależnieniom. Wartość przekazanych książek wyniosła 2.711 zł.
    Wśród nowych nabytków znalazły się książki, które powinny zadowolić różne grupy czytelników. Studenci i uczniowie mogą korzystać z wielu najnowszych opracowań naukowych. Zwolennicy literatury pięknej znajdą wiele najnowszych pozycji, w tym także te z list bestsellerów. Najmłodsi otrzymali wiele świetnie wydanych baśni i bajek. Ci, którzy preferują literaturę faktu czy książki podróżnicze, także się nie zawiodą na naszej ofercie.
    Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty, tak w wypożyczalni, jak i w czytelni.


Redaktor:

Piotr Łuczak

Ilość wyświetleń:

2824

Źródło:

Zofia Nowak-Paczkowska

Ostatnia zmiana:

2009-12-22 14:35:49

Utworzony:

2009-12-22 14:31:39

Historia zmian


Sputnik Software