Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6116556
od 02 marca 2005



Jednostki pomocnicze » Jednostki pomocnicze

Sołtysi i Rady Sołeckie Gminy Strzelno - kadencja 2006 - 2010

 

 

 

L.p

Sołectwo

Sołtysi

Członkowie Rady Sołeckiej

1

2

3

4

1

Bławaty

Szychowski Mariusz

Brejecki Zenon

Walkowiak Emilia

Łepski Leszek

Dzikowski Krzysztof

 

2

Bożejewice

Grobelny Leszek

Żakowski Henryk

Hełminiak Danuta

Kolczyńska Krystyna

Zdziarski Radomir

 

3

Bronisław

Skowron Grzegorz

Pawłowski Jan

Paziewski Sławomir

Siudziński Wincenty

Kulpa Edward

 

4

Ciechrz

Krukowska Zofia

Kościelny Błażej

Grodzki Piotr

Stopińska Maria

Jabłoński Jacek

 

5

Ciencisko

Woźniak Henryk

Kopiński Grzegorz

Sołtan Wojciech

Banaszkiewicz Barbara

Sarnowski Edmund

 

6

Jeziorki

Popielewski Stanisław

Nowak Genowefa

Rozmarynowski Zbigniew

Lewandowicz Jadwiga

Studzińska Renata

 

7

Kijewice                                        

Mielcarek Lech

Lewandowski Wojciech

Nawrocki Andrzej

Rozesłaniec Zbigniew

Stepa Władysław

 

8

Łąkie

Kaszyński Henryk

Częszak Piotr

Kazikowski Jan

Musiałowski Piotr

Skonieczny Michał

 

 

9

Mirosławice

Kontowicz Alicja

Grodziski Grzegorz

Czynsz Mariusz

Liczbińska Elżbieta

Imański Jacek

 

10

Młynice

Sienkiewicz Piotr

Kutnik Marceli

Rejniak Stanisław

Śmigielski Jan

Szurlej Józef

 

11

Młyny

Siudzińska Ewa

 

Grodzki Wojciech

Szabunia Irena

Grodzki Michał

Zabłocki Michał

 

12

Niemojewko

Jabcoń Zbigniew

Dziedzic Urszula

Wielińska Bożena

Domżalski Jacek

Leszek Kowalcze

 

13

Ostrowo

Gacek Józef

Dopierała Grzegorz

Łukomski Franciszek

Giemza Jacek

Szparagowski Jan

 

14

Rzadkwin

Kołacki Mariusz

Dzikowski Janusz

Wiśniewka Barbara

Pilichowski Kazimierz

Błażej Boliński

 

15

Sławsko Dolne

Bartoszak Jan

Ścisławska Emilia

Sutor Szczepan

Stanek Robert

Jankowiak Marian

 

16

Stodoły

Kapłoniak Marian

Pieszak Wojciech

Walter Karolina

Bogacz Szymon

Frankowski Marek

 

17

Strzelno Klasztorne

 Rychlewski Piotr

 

Cichoń Jan

Sitko Mirosław

Hołda Andrzej

Więzowski Tomasz

 

18

Wronowy

Trawczyński Daniel

Majkut Wioletta

Lessnau Piotr

Nowiński Albin                           

Nowiński Stanisław

19

Wymysłowice

Filipczak Wiktor

Jaskóła Ryszard

Nowak Stanisław

Filipczak Henryk

Sołtysińska Ewelina                      

 

20

Żegotki

Pawnuk Donata

Borowski Krzysztof

Folta Paweł

Dulski Tomasz

Wiśniewski Józef

 

21

Górki

Siwek Piotr

Kapica Jan

Poliński Grzegorz

Czerwiński Jerzy

Piechocki Robert

 

22

Książ

Kopeć Władysław

Adamczyk Halina

Rakowski Jacek

Burzyński Andrzej

 

23

Markowice

Walczak Urszula

Marek Jarosław

Rejmund Sioch

Ratajczak Wioleta

Kowalski Andrzej

 

 

 

 

 

 

 

 

Redaktor:

Grzegorz Sienkiewicz

Ilość wyświetleń:

3856

Źródło:

Maria Nalazek

Ostatnia zmiana:

2010-01-18 08:36:52

Utworzony:

2007-05-14 10:43:47

Historia zmian


Sputnik Software