Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6120641
od 02 marca 2005



Organy Gminy » Rada Miejska

Składy osobowe stałych komisji Rady Miejskiej w Strzelnie

   
Składy osobowe stałych komisji Rady Miejskiej



1/ Komisja Rolna, Ochrony Środowiska, Mienia Komunalnego i Mieszkalnictwa:

         a/  Krukowska Zofia                                 – Przewodniczący

         b/  Filipczak Henryk                                 – Członek

         c/   Saja Ryszard                                     – Członek

         d/   Zbytniewski Bartłomiej                        – Członek

 

2/ Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej, Oświaty, Kultury oraz Kultury Fizycznej   i   Sportu

        a/  Pułkownik Irena                                   – Przewodniczący

        b/  Borowska Zofia                                    – Członek

        c/   Harasimowicz Zawodniak Magdalena      – Członek                           

         d/  Mikołajczak Marian                              – Członek

         e/  Pieszak Piotr                                      – Członek

 

3/ Komisja Finansów i Budżetu

        a/  Saja Ryszard                                       – Przewodniczący

        b/  Cieślik Piotr                                         – Członek

        c/   Filipczak Henryk                                   – Członek

        d/   Krukowska Zofia                                  – Członek

        e/    Mikołajczak Marian                              -  Członek

 

4/ Komisja Rozwoju Gospodarczego,  Ładu,  Porządku Publicznego i SprawBezrobocia

       a/  Chudziński Dariusz                                 – Przewodniczący

       b/   Borowska Zofia                                      – Członek

       c/   Harasimowicz Zawodniak Magdalena         – Członek

       d/   Popielewski Stanisław                             – Członek

       e/    Zbytniewski Bartłomiej                           – Członek




5/ Komisja Rewizyjna

       a/  Trawiński Henryk                                     – Przewodniczący

       b/  Chudziński Dariusz                                  – Członek

       c/   Pieszak Piotr                                          – Członek 

       d/   Pruczkowski  Franciszek                           – Członek 


       e/   Pułkownik Irena                                      – Członek 





Redaktor:

Grzegorz Sienkiewicz

Ilość wyświetleń:

4021

Źródło:

Maria Nalazek

Ostatnia zmiana:

2010-01-18 08:58:04

Utworzony:

2007-01-15 12:36:34

Historia zmian


Sputnik Software