Urzad Miejski Strzelno Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
6128206
od 02 marca 2005



Jednostki pomocnicze » Jednostki pomocnicze

Sołectwa Gminy Strzelno - kadencja 2003 - 2006

L.p

Sołectwo

Nazwy wsi wchodz. w skład sołectwa

Nazwisko i imię sołtysa

Członkowie Rady Sołeckiej

1

2

3

4

5

 

1

Bławaty

Bławaty , Bławatki

Szychowski Mariusz

1.Szychowski Mariusz

2.Brejecki Zenon *

3.Walkowiak Emilia

4.Łepski Lech

5.Sadowski Józef

2

Bożejewice

Bożejewice

Grobelny Leszek

1.Grobelny Leszek

2.Pamfil Władysława *

3.Mocarski Edward

4.Kupis Mirosław

5.Mazur Julian

3

Bronisław

Bronisław

 Skowron Grzegorz

1.Skowron Grzegorz *

2.Pawłowski Piotr

3.Paziewski Sławomir

4.Siudziński Wincenty

5.Kulpa Edward

4

Ciechrz

Ciechrz

Krukowska Zofia

1.Krukowska Zofia

2.Stopińska Maria *

3.Kościelny Błażej

4.Jabłoński Jacek

5.Pławiński Henryk

 

1

2

3

4

5

5

Ciencisko

Ciencisko

Woźniak Henryk

1.Woźniak Henryk

2.Kopiński Grzegorz *

3.Sołtan Wojciech

4.Sarnowski Edmund

5.Janowski Wawrzyn

6

Jeziorki

Jeziorki

Wiśniewska Barbara

1.Wiśniweska Barbara

2.Nowak Genowefa *

3.Budziński Alojzy

4.Lewandowicz Krzysztof

5.Skonieczny Stanisław

7

Kijewice

Kijewice, Witkowo

Mielcarek Lech

1.Mielcarek Lech

2.Lewandowski Wojciech *

3.Nawrocki Andrzej

4.Rozesłaniec Zbigniew

5.Stepa Władysław

8

Łąkie

Łąkie, Tomaszowo, Kurzebiela, Ziemowity, Zofijówka

Częszak Piotr

1.Częszak Piotr

2.Kazikowski Jan *

3.Kaszkowiak Aleksander

4.Brzuszczak Dariusz

5.Musiałowski Piotr

 

1

2

3

4

5

9

Mirosławice

Mirosławice

Kontowicz Alicja

1.Kontowicz Alicja

2.Rogozińska Teresa *

3.Czynsz Mariusz

4.Kubacki Ryszard

5.Maturski Waldemar

10

Młynice

Młynice

Sienkiewicz Piotr

1.Sienkiewicz Piotr *

2.Rejniak Stanisław

3.Kutnik Marceli

4.Szurlej Józef

5.Matuszak Florian

11

Młyny

Młyny, Młyny Wybudowa- nie

 Zachulska Bronisława

1.Zachulska Bronisława

2.Filipiak Edmund *

3.Siudziński Kazimierz

4.Grodzki Jan

5.Łada Marcin

12

Niemojewko

Niemojewko

Jabcoń Zbigniew

1.Jabcoń Zbigniew

2.Domżalski Jacek

3.Halak Kazimierz

4.Stodólski Wojciech

5.Kowalcze Leszek

6.Wielińska Bożena *                        

 

 

1

2

3

4

5

13

Ostrowo

Ostrowo, Jaworowo

Gacek Józef

1.Gacek Józef *

2.Bąk Roman

3.Seidler Irena

4.Giemza Jacek

5.Dopierała Grzegorz

14

Rzadkwin

Rzadkwin

Kołacki Mariusz

1.Kołacki Mariusz

2.Leśna Grażyna *

3.Boliński Błażej

4.Borkowski Wacław

5.Dzikowski Kazimierz

15

Sławsko Dolne

Sławsko Dolne, Dąbek

Bartoszak Jan

1.Bartoszak Jan *

2.Sutor Szczepan

3.Nowak Władysław

4.Jankowiak Marian

5.Pruczkowski Robert

16

Stodoły

Stodoły, Stodólno

Kapłoniak Marian

1.Kapłoniak Marian

2.Jagodziński Andrzej *

3.Pieszak Wojciech

4.Kluczewski Czesław

5.Mateńko Piotr

6.Matuszak Jerzy

 

1

2

3

4

5

17

Strzelno Klasztorne

Strzelno Klasztorne, Laskowo, Starczewo, Strzelno Wybudowanie

Błochowicz Henryk

1.Błochowicz Henryk *

2.Sitko Mirosław

3.Suliński Feliks

4.Chołda Andrzej

5.Rychlewski Piotr

18

Wronowy

Wronowy

Trawczyński Daniel

1.Trawczyński Daniel *

2.Nowiński Stanisław

3.Suliński Franciszek

4.Lewandowski Jerzy

5.Szałajko Henryk

19

Wymysłowice

Wymysłowice

Filipczak Wiktor

1.Filipczak Wiktor

2.Pietrzycki Dariusz

3.Nowak Stanisław *

4.Nowak Mirosław

5.Tomaszewski Maciej

20

Żegotki

Żegotki, Busewo

Folta Stanisław

1.Folta Stanisław

2.Borowski Krzysztof *

3.Goska Jerzy

4.Filipiak Marek

5.Wojtarski Tomasz

 

1

2

3

4

5

21

Górki

Górki

Siwek Piotr

1.Siwek Piotr

2.Kapica Jan *

3.Poliński Grzegorz

4.Kozłowski Dariusz

5.Kapica Ewa

22

Książ

Książ

Bednarski Ryszard

1.Bednarski Ryszard *

2.Rakowski Jacek

3.Kopeć Władysław

 

* - Przewodniczący Rady Sołeckiej

Redaktor:

Grzegorz Sienkiewicz

Ilość wyświetleń:

6878

Źródło:

Maria Nalazek

Ostatnia zmiana:

2007-05-14 10:42:59

Utworzony:

2004-06-21 10:08:57

Historia zmian


Sputnik Software